Spalacz godny polecenia :D Daje takiego kopa że trening robimy na 200% wg mnie najmocniejszy na rynku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

CLA i zielona herbata

Zielona herbata (green tea) oraz CLA

Zielona herbata oraz CLA, to suplementy diety które wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapobiegające tzw. efektowi jojo. Przeznaczone sa one szczególnie dla osób odchudzających się oraz sportowców spalających tkankę tłuszczową.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do