wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Spalacze tłuszczu i odchudzanie » L-karnityna

L-karnityna

L-karnityna

L-karnityna

Jest to organiczny związek chemiczny, który jest syntetyzowany w wątrobie, nerkach i mózgu z aminokwasów lizyny i metioniny i pełni rolę w transporcie kwasów tłuszczowych z cytozolu do mitochondriów. Naturalna karnityna jest L stereoizomerem i tylko L-karnityna wywiera działanie biologiczne, dlatego w tej postaci powinna być obecna w codziennej diecie lub podawana jako suplement.

Zastosowanie l-karnityny:

niewydolność krążenia, choroba wieńcowa, kardiotoksyczne działanie leków onkologicznych, miażdżyca naczyń obwodowych, uszkodzenia mięśni, dializoterapia, pomocniczo w leczeniu otyłości, pomocniczo w leczeniu zaburzeń lipidowych, pomocniczo w chorobie Alzheimera, pomocniczo w AIDS

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Płatności PAYU

UWAGA: Opisy produktów oraz zdjęcia zawarte w sklepie internetowym centrumkulturystyki.pl są własnością sklepu Centrum Kulturystyki i ich kopiowanie w części lub w całości jest ZABRONIONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu