Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Witaminy i minerały

Witaminy i minerały

Witaminy i minerały są substancjami organicznymi niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Enzymy (których składnikiem są witaminy) są katalizatorami wielu reakcji biochemicznych zachodzących w naszym ciele. To dzięki witaminom organizm człowieka jest w stanie się rozwijać i bronić przed bakteriami. Suplementacja diety preparatami witaminowo mineralnymi pomaga zachować zdrowie i dobre samopoczucie, a także pomaga w osiąganiu lepszych wyników treningowych. Produkty znajdujące się w niniejszej kategorii przeznaczone są dla wszystkich sportowców oraz osób, dla których prawidłowe odżywianie się i uzupełnienie brakujących witamin i minerałów jest rzeczą bardzo ważną.