Może i są lepsze izolaty np Trec Isolate 100 ale ten Sciteca też daje radę. Smaki dobre, rozpuszczalność wzorowa no i niska cena!

Strona główna1 » Spalacze tłuszczu i odchudzanie2 » Thermo Speed Hardcore Mega 120 cap. - Olimp
Thermo Speed Hardcore Mega 120 cap. - Olimp

Olimp

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Thermo Speed Hardcore Mega 120 cap. - Olimp

THERMO SPEED HARDCORE to najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych z najskuteczniejszych produktów na redukcję tkanki tłuszczowej - teraz w wersji HARDCORE. Nowy Thermo Speed Hardcore składa się z dwóch mieszanek: FAT Energy Diffuser oraz MetaboNERGY System.

W skład mieszanki FAT Energy Diffuser wchodzą takie składniki jak:

• ekstrakt gorzkiej pomarańczy standaryzowany na 6% synefryny - hamuje apetyt i przyspiesza tempo metabolizmu, zwiększając wydatkowanie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej.

• ekstrakt Garcinia cambogia standaryzowany na 60% kwas hydroksycytrynowy (HCA) – redukuje poziom cukru we krwi, jak również obniża poziom insuliny.

• ekstrakt pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny - nasila procesy termogenezy i utleniania produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, jak również podnosi tempo metabolizmu.

• ekstrakt pokrzywy indyjskiej (Coleus forskholi) standaryzowany na 10% forskoliny - spożywanie 2 x dziennie przez 8 tygodni ekstraktu z Coleus forskohlii standaryzowanego na 10% forskoliny skutkowało 8% redukcją tkanki tłuszczowej.

• ekstrakt pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 8% kapsaicyny – zwiększa ilość ciepła wytwarzaną w organizmie, jednocześnie obniżając tempo syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych (adipocytach) spowalniając ich wzrost.

W skład mieszanki MetaboNERGYwchodzą takie składniki jak:

• L-tyrozyna – ma wpływ na zmniejszenie ilości przyjmowanego pożywienia, a tym samym ilości kalorii dostarczanych w ciągu dnia.

• ekstrakt z nasion zielonej kawy standaryzowany na 50% kwasu chlorogenowego (CGA) – obniża amplitudę wahań poziomu glukozy we krwi poprzez hamowanie jej wchłaniania z jelita, zmniejszając w następstwie sekrecję i prolipidogenne działanie insuliny. Dodatkowo hamuje akumulację tłuszczu poprzez obniżanie jego wchłaniania w jelicie i zmniejszanie efektywności metabolizmu w wątrobie.

• ekstrakt imbiru standaryzowany na 5% gingeroli – badania pokazują, iż składniki aktywne zawarte w ekstrakcie, z których najcenniejsze są gingerole mogą podnosić tempo metabolizmu nawet o 20%, dzieje się tak prawdopodobnie w wyniku usprawnienia wykorzystania tlenu w komórkach mięśniowych organizmu, a tym samym zwiększenia wykorzystania wolnych kwasów tłuszczowych jako źródła energii. Dodatkowo spożywanie imbiru zwiększa uczucie sytości po posiłku, wpływając na obniżenie ilości spożywanych w ciągu dnia kalorii,

• kofeina w czystej, bezwodnej, krystalicznej formie jest znacznie szybciej przyswajalna pokonując barierę krew-mózg, błyskawicznie pobudzając ośrodkowy układ nerwowy i szybko podnosząc tempo metabolizmu,

• ekstrakt guarany standaryzowany na 50% kofeiny. Alkaloid ten pełni rolę stymulanta, blokując rozpad cyklicznego AMP w komórce, przez co może przedłużać działanie katecholamin, takich jak adrenalina. Przyspiesza tempo metabolizmu zwiększając termogenezę i wydatkowanie kaloryczne. Kofeina z guarany sprzężona jest elementami komórkowymi, przez co jest znacznie wolniej uwalnia w przewodzie pokarmowym, przez co stężenie w krwiobiegu czystej kofeiny niższe, ale przedłużone w czasie, zapewniając dłuższą stymulację psycho-fizyczną.

Sposób użycia

1-3 kapsułek dziennie – w zależności od wagi ciała sugeruje się następujące porcje produktu: do wagi 90 kg – 2 kapsułki, po jednej 30 min przed śniadaniem i treningiem, powyżej 90 kg – 3 kapsułki, po jednej przed śniadaniem, obiadem i treningiem. Za każdym razem popić dużą ilością wody.  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia

Składniki

Ekstrakt z owoców Garcinia cambogia (Garcinia cambogia Gaernt Desr.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; L-tyrozyna, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L., 6% synefryny), ekstrakt z kłącza imbiru (Zingiber officinale Rosc.), ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth.), kofeina, ekstrakt z nasion zielonej kawy (Coffea arabica L.), ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (Plectranthus barbatus Andrews), 3,0 % ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum var. longum Sendtn.), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; 0,7% kwas nikotynowy – niacyna,  ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.), kapsułka (składniki otoczki - żelatyna, barwnik: E 171).

Wartości odżywcze 1 kap
Ekstrakt Garcinia cambogia200 mg