bomba! po miesięcznym cyklu użytkowania tego produktu widzę znaczną poprawę na brzuchu i na pośladkach, polecam w 100%!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Thermo Lean Box 90 kaps - Amix4
Thermo Lean Box 90 kaps

Thermo Lean Box 90 kaps - Amix

Amix

Kod EAN:8594159532052

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

AMIX THERMO LEAN BOX 90 kaps

ThermoLean™ Jeden z najmocniejszych systemów kontroli wagi. Został zaprojektowany z myślą o aktywnych sportowcach, aby zwiększyć ich wydajność i pomóc osiągnąć cele związane z redukcją wagi. Związek ten zawiera substancje termogeniczne najnowszej generacji. AMIX ThermoLean jest ważnym elementem podczas programu zmniejszania wagi, jak i fitnessu. Zawiera specjalną mieszankę 15 technologicznie zaawansowanych składników wpływających na metabolizm tłuszczy oraz poziom cholesterolu we krwi. Thermo Lean zapewni Twojemu organizmowi ogromną ilość energii i wytrzymałości, podczas intensywnych treningów. Specjalna kompozycja pomaga wyeliminować zmęczenie, obniżyć apetyt oraz zwiększyć koncentrację w trakcie wysiłku.

Korzyści:
  • Zwiększa wydajność fizyczną i psychiczną
  • Zawiera 15 czynnych składników
  • Obniża poziom zmęczenia
  • Zwiększa wytrzymałość
  • Wspiera proces odchudzania
  • Obniża apetyt
Stosować 1-2 kapsułki dziennie około 30-60 minut przed treningiem, popić dużą ilością wody. W dni nietreningowe - 1 kapsułka po śniadaniu, następnie popić wodą.
 Porcja: 2 kapsułki
Składniki aktywne
Guarana Dried Extract300mg
Caffeine Alkaloids (From guarana extract and caffeine citrate)66mg