Strona główna » Sprzęt Siłowy » Gryfy » Zestaw gryfów - gryf łamany pojedynczo + gryf prosty 165cm + 2x gryfik 40cm - Platinum Fitness
zestaw gryfów prosty + lamany pojedynczo + gryfik

Platinum Fitness

Koszt wysyłki:od 13,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 13,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 416 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Produkty powiązane (5)

W skład zestawu wchodzą:

Gryf prosty 165 cm / 28 mm gwintowany z zaciskami
Hartowany gryf prosty 167 cm o bardzo wysokiej jakości wykonania zapewnia doskonałe trzymanie w dłoniach dzięki nacięciom części chwytnej oraz bardzo długą eksploatację a zaciski śrubowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz szybką i wygodną zmianę obciążeń.

Dane Techniczne gryfu:
Długość gryfu - 165 cm
Długość części gwintowanej - 33.5 cm
Długość części chwytnej - 100 cm
Średnica -  28 mm
Waga - 8 kg
Wytrzymałość na obciążenie : 140 kg

Gryf łamany pojedyńczo 120 cm / 28 mm Gwintowany z zaciskami
Gryf łamany podwójnie przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśni wykonany ze stali hartowanej, zapewniający doskonałe trzymanie w dłoniach dzięki nacięciom części chwytnej oraz bardzo długą eksploatację.  Zaciski śrubowe zapewniają komfort i   bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz szybką i wygodną zmianę obciążeń.

Dane techniczne gryfu:
Długość całkowita gryfu - 120 cm
Średnica - 28 mm
Waga -7 kg
Długość części gwintowanej - 17 cm
Długość części chwytnej - 86 cm

Gryfik krótki 40 cm / 28 mm z zaciskami  x 2
Hartowany gryf prosty (krótki 40 cm ) o bardzo wysokiej jakości wykonania zapewnia doskonałe trzymanie w dłoniach dzięki nacięciom części chwytnej oraz bardzo długą eksploatację a zaciski śrubowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz szybką i wygodną zmianę obciążeń .

Dane techniczne gryfu:
Długość gryfu - 40 cm