Strona główna » Sprzęt Siłowy » Gryfy » Zestaw gryfów - gryf łamany podwójnie + gryf prosty 165cm - Platinum Fitness

Zestaw gryfów - gryf łamany podwójnie + gryf prosty 165cm - Platinum Fitness

Platinum Fitness

Koszt wysyłki:od 13,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 13,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 298 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Dane techniczne
  • Produkty powiązane (5)

W skład zestawu wchodzą:

Gryf prosty 165 cm / 28 mm gwintowany z zaciskami

Hartowany gryf prosty 167 cm o bardzo wysokiej jakości wykonania zapewnia doskonałe trzymanie w dłoniach dzięki nacięciom części chwytnej oraz bardzo długą eksploatację a zaciski śrubowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz szybką i wygodną zmianę obciążeń.

Gryf łamany podwójnie 120 cm / 28 mm Gwintowany z zaciskami

Gryf łamany podwójnie przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśni wykonany ze stali hartowanej, zapewniający doskonałe trzymanie w dłoniach dzięki nacięciom części chwytnej oraz bardzo długą eksploatację. Zaciski śrubowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz szybką i wygodną zmianę obciążeń.

Gryf prosty
Średnica gryfu28 mm