Najlepsza rzecz kiedy twój przyjaciel odmawia posłuszeństawa widząc nagą dziewczynę xD Ten tribulon działa konkretnie!!! :D

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » K-Mag B6 Shot 80 ml. - Activlab3
Nowość

Activlab

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

K-Mag B6 Shot 80 ml. - Activlab

K-MAG B6 marki Activlab to produkt polecany osobom aktywnym. Zawiera skoncentrowane źródło magnezu (375 mg) oraz potasu (430 mg). Produkt dodatkowo został wzbogacony o witaminę B6.

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, a witamina B6 w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Koncentracja i skupienie na najwyższym poziomie.

K-MAG B6 Activlab to zastrzyk energii podczas treningu! Skutecznie uzupełnia ewentualne niedobory magnezu

Sposób użycia

Jeden shot o pojemności 80 ml przed treningiem. Płynna forma w jakiej dostępny jest K-Mag B6 to także bardzo dobra przyswajalność. Przed użyciem wstrząsnąć.

Składniki

Cytrynian magnezu, cytrynian potasu, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian sodu, maltodekstryna, substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu, substancje słodzące: acesulfam K i sukraloza, chlorowodorek pirydoksyny, aromat, barwnik: czerwień allura AC - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Wartości odżywcze80 ml80 ml (%Rws)
Magnez375 mg100%
Potas430 mg22%