data ważności 30.11.2021
- Rewelacyjny smak
- Bardzo dobra rozpuszczalność
- Sycąca konsystencja
Wysokobiałkowy szejk na bazie koncentratu białek serwatki z dodatkiem naturalnej maślanki. Dzięki jej zawartości smak i konsystencja jest idealna – wystarczy tylko dodać wody, by uzyskać gęsty, sycący i smaczny shake proteinowy. Idealnie nadaje się do uzupełnienia diety w wysokiej jakości proteiny.
SKŁAD
w porcji 30 g
** dotyczy smaku czekoladowego
-- Typowy profil aminokwasowy w 100 g produktu:
SPOSÓB UŻYCIA
Rozpuścić 1 miarkę proszku (30 g) w 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Spożywać rano, przed lub po treningu.
OSTRZEŻENIA
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Czerwień koszenilowa A może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.
Nikt jeszcze nie napisał opinii do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz opinię.
Napisz opinię dla tego produktu, a otrzymasz od nas 25 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.