i w końcu poszukiwania kluczy w torbie to nie pół dnia! brelok konkretnie wykonany!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Rękawice bokserskie Standard Black – skóra bydlęca - Beltor4
Rękawice bokserskie Standard Black

Beltor
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Kod EAN:5901619321287

Waga
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 229 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Beltor Fight Brand

Rękawice bokserskie Standard Black – skóra bydlęca - Beltor

Wykonane z naturalnej skóry. Pierwszorzędna jakość wykonania. Idealnie zamknięta
pięść, doskonale wyprofilowany kształt kciuka. Specjalna tasiemka blokująca pozycję
kciuka, aby nie ulegał kontuzjom.
• wykonane ręcznie w najwyższej jakości skóry naturalnej
• podwójny szew
• trwałe zapięcie rzepowe
• funkcjonalne opakowanie
Wysokiej klasy akcesoria do sportów walki oraz odzież sportowa Beltor. Każdy produkt sygnowany logiem Beltor został dokładnie przetestowany pod kątem jakości oraz użyteczności, dzięki temu powstał produkt idealny dla każdego fightera. Zastosowanie specjalnych technologii oraz wysokich norm produkcji pozwoliło na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających sportowców.

Beltor Fight Brand
Autor opinii: MaksOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 26-10-2015
Porządnie wykonane rękawice trzymają się bardzo dobrze i fajnie wyglądają ;)
Autor opinii: HanibalOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 01-06-2015
rękawice bardzo dokładnie wykonane, materiały bardzo dobrej jakości, dobrze zainwestowane pieniądze!

Napisz opinię