Po treningu taki szybko przyswajalny żel świetna sprawa. Bardzo szybko uzupełnia stracony glikogen w mięśniach i regeneruje.

» Opinia o produkcie

Opinia o produkcie Obciążenie żeliwne Hammertone 10kg/29mm Platinum Fitnes

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Talerze sprawdzaj się bardzo dobrze. Obciążenie żeliwne ma tą przewagę nad bitumicznym, że jego gabaryty są sporo mniejsze, dzięki czemu więcej możemy wpakować na gryf. Dodatkowo talerze typu "kierownica" możemy wykorzystać również do innych ćwiczeń. Polecam

Autor opinii: Marek

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5