Strona główna » Sprzęt Siłowy » Gryfy » Gryfik krótki 46 cm / 28 mm z zaciskami - Platinum Fitness
gryfik krotki 46cm/28mmGryfik krótki 46 cm / 28 mm z zaciskami - Platinum Fitness
Super promocja

Gryfik krótki 46 cm / 28 mm z zaciskami - Platinum Fitness

Platinum Fitness
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Numer katalogowy:P0042

Kod EAN:5901619327319

Cena poprzednia: 73,00 zł

pozostało tylko do końca promocji !!

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 70 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Dane techniczne

Gryfik krótki 46 cm / 28 mm

Hartowany gryf prosty (krótki 46 cm ) o bardzo wysokiej jakości wykonania zapewnia doskonałe trzymanie w dłoniach dzięki nacięciom części chwytnej,oraz bardzo długą eksploatację, a zaciski śrubowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania,oraz szybką i wygodną zmianę obciążeń.
Średnica gryfu28 mm
Długość całkowita46 cm
Waga~2,45 kg
Długość części chwytnej12 cm