Strona główna » Według zastosowania » Masa mięśniowa » EAA Xtra 500g - Activlab

Smak

Cena katalogowa: 79,00 zł

Oszczędzasz: 1,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 78 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

EAA Xtra 500g - Activlab

EAA Xtra to innowacja w dziedzinie suplementacji aminokwasowej. Dzienna porcja EAA Xtra dostarcza kompletu aminokwasów egzogennych (Essential Amino Acids – EAA) w ilości pokrywającej 100% zapotrzebowania wg WHO na 100 kg masy ciała. Stworzona w ten sposób kompozycja niezbędnych aminokwasów wykazuje najsilniejsze działanie anaboliczne zapewniając optymalną budowę masy mięśniowej, ochronę białka mięśni przed rozpadem w trakcie treningu oraz buforowanie płynów ustrojowy po treningu. Unikalna formuła EAA Xtra została dodatkowo wzmocniona dużą dawką Dibenkozydu aby zmaksymalizować działanie anaboliczne.

Wskazania:

Wspomagająco w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dla osób trenujących rekreacyjnie i wyczynowo wszystkie dyscypliny sportu.
10 g (2 łyżeczki) rozpuścić w 250 ml wody. W dni treningowe: porcja 10 g na ok. 30 min. przed treningiem oraz 10 g po treningu. W dni nietreningowe: jedna porcja 10 g na ok. 30 min. przed posiłkiem.
Wartości odżywcze
Porcja10g
Ilość porcji w opakowaniu50
Opakowanie500g

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
L-izoleucyna1000 mg
L-leucyna1950 mg
L-lizyna1500 mg
L-metionina520 mg
L-fenyloalanina750 mg
L-treonina750 mg
L-tryptofan200 mg
L-walina1300 mg
Dibenkozyd1,5 mg

Skład: Chlorowodorek L-lizyny, L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, L-fenyloalanina, L-treonina, L-metionina, L-tryptofan, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian sodu, aromaty, substancje słodzące: E950 i E951, barwniki: E104 (smak cytrynowy i pomarańczowy), E110 (smak grapefruitowy i pomarańczowy), E124 (smak grapefruitowy), 5’-deoksyadenozylokobalamina. Zawiera źródło fenyloalaniny. Środek może zawierać śladowe ilości soi, pszenicy i orzechów.
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Ciekawy zestaw aminokwasów. Wcześniej próbowałem EAA Olimpu ale postanowiłem przeskoczyć na tańszą wersję i wydaje mi się że Activlab wypada trochę lepiej jeśli chodzi o smaki i rozpuszczalność.

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Konkretna dawka najwazniejszych aminokawsów w jednym. Polecam.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Super spawa, próbowałem BCAA XTRA i EAA XTRA i polecam zdeycowanie to drugie ze względu na lepszy skład.

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Bardzo dobra sprawa przed i po treningu. Dobra rozpuszczalność, smak też całkiem znośny ;)

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Są tu same egzogenne aminki te które najbardziej potrzebujemy po treningu bardzo dobrze się sprawdzają.

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Najlepsze aminokwasy z oferty Activllabu. Jak szukasz czegoś dobrego ale nie z wygórowaną ceną, to będzie pozycja idealna.