Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » Creatine Capsules - 300 kap. - Activlab
Creatine Capsules - 300 kap

Creatine Capsules - 300 kap. - Activlab

Activlab
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Kod EAN:5907368821900

Cena katalogowa: 57,00 zł

Oszczędzasz: 12,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 45 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Creatine Capsules - 300 kap.

Kreatyna to związek naturalnie występujący w organizmie ludzkim. Ułatwia produkcję energii (ATP), nasila procesy anaboliczne i stymuluje wzrost białek mięśniowych, potęguje siłę skurczu mięśnia oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Posiada również silne właściwości antykataboliczne, wydatnie przyspiesza okres regeneracji potreningowej. Regularna suplementacja Activlab Creatine Powder zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową. Już po kilku dniach stosowania mięśnie stają się większe i bardziej napompowane. Poprawia się wydolność organizmu, dzięki czemu możliwe są dłuższe, efektywniejsze treningi. Stopień rozdrobnienia 200 MESH wpływa na lepsze wchłanianie kreatyny przez organizm.
Faza nasycenia: do 20g (20 kaps.) dziennie przez okres 5 dni w dawkach podzielonych najlepiej po 5g (5 kaps.) przed śniadaniem, przed i po treningu, przed snem. Dawki podtrzymujące: 2 x 4-5g (4-5 kaps.) - w dni treningowe przed i po treningu, w dni nietreningowe rano na czczo i przed snem.
Wartości odżywcze
Porcja5 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu60
Opakowanie300 kaps.