Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » Creatine 500g - Ostrovit
Creatine 500g - Ostrovit

Ostrovit

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 32 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Creatine 500g - Ostrovit

• Przyspiesza przyrost masy mięśniowej.
  • Zwiększa siłę mięśniową.
  • Zwiększa wydolność fizyczną.
  • Zwiększa efektywność treningów.
  • Przyspiesza regenerację mięśni po treningu.
  • Opóźnia efekt zmęczenia organizmu.

OstroVit CREATINE to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i anty-kataboliczne działanie kreatyny.

Kreatyna to związek organiczny zbudowany z fragmentów białek, występujący w tkance mięśniowej. Głównym zadaniem kreatyny jest gromadzenie energii w mięśniach, co wpływa na zwiększenie ilości energii, którą można wykorzystać w trakcie treningu. Zwiększona zawartość energii w mięśniach, prowadzi do wzrostu siły i wytrzymałości organizmu, a tym samym do regularnego wzrostu efektywności treningów.

Ponadto podwyższona zawartość kreatyny przyczynia się do szybszej regeneracji mięśni między seriami treningowymi, co opóźnia efekt zmęczenia fizycznego i psychicznego organizmu.

Regularne stosowanie OstroVit CREATINE powoduje przyspieszenie wzrostu beztłuszczowej masy ciała, wzrost siły mięśniowej oraz zwiększenie wydolności organizmu.

Suplementacja kreatyną najlepiej sprawdza się przy krótkotrwałych i bardzo intensywnych treningach oraz przy wysiłkach charakteryzujących się powtarzalnością,m.in. podnoszenie ciężarów, sporty walki, biegi sprinterskie, kulturystyka.

Najlepsze efekty przynosi długotrwała suplementacja połączona z prawidłową, dobrze zbilansowaną dietą, odpowiednim treningiem i odpoczynkiem.

Jedną porcję 2,5g (1/2 miarki) wymieszać z 100-150ml wody lub ulubionego soku.

W dni treningowe pić dwie porcje dziennie, jedną bezpośrednio po przebudzeniu, drugą porcję po treningu.
W dni nietreningowe pić jedną porcję po przebudzeniu.
Składniki aktywnew 100gw 2,5g
Monowodzian kreatyny91,4 g2285 mg
Tauryna1 g25 mg
Witamina B6100 mg2,5 mg (178%**)