Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » BCAA X-tra Instant 500g - Activlab
BCAA X-tra Instant 500g - Activlab

Activlab

Kod EAN:5907368841939

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 69 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

BCAA X-tra Instant 500g - Activlab

BCAA Xtra Instant Activlab to nowa odsłona znanego i cenionego przez uprawiających sport BCAA Xtra Powder. Najwyższa jakość zastosowanych składników, rewelacyjne smaki i od teraz jeszcze lepsza rozpuszczalność- wystarczy kilka ruchów łyżeczką, aby rozpuścić BCAA Xtra Instant w wodzie.

Oprócz dziewięciu orzeźwiających owocowych smaków został wprowadzony nowy, aktualnie najbardziej popularny i poszukiwany przez klientów smak- COLA!

W jednej 10 g porcji BCAA Xtra Instant Activlab znajduje się 5 g aminokwasów BCAA w optymalnych proporcjach 2:1:1 i 3,5 g L-Glutaminy. Aminokwasy BCAA stanowią ok.35% aminokwasów egzogennych budujących białko mięśniowe oraz blisko 50% aminokwasów, które muszą być dostarczone z pożywieniem. Glutamina w większości jest syntetyzowana przede wszystkim w mięśniach szkieletowych i stanowi ponad 60% wszystkich aminokwasów budujących mięśnie człowieka.

1 miarkę proszku (10 g) rozpuścić w 250 ml wody. Stosować przed i po treningu.

10g
Składniki aktywne
L-leucyna2,5g
L-walina1,25g
L-izoleucyna1,25g
L-glutamina3,5g

Składniki: (smaki zbiorczo) L-glutamina; L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna (zawierają soję); regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian sodu, barwnik: karmel amoniakalny (smak cola), aromat, substancje słodzące: acesulfam K i sukraloza, barwniki: żółcień chinolinowa (smak cytrynowy, pomarańczowy, gruszki), żółcień pomarańczowa (smak grejpfrutowy, pomarańczowy, kiwi), czerwień koszenilowa (smak grejpfrutowy, wiśniowy, czarnej porzeczki, jagodowy, truskawkowy) - mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci, błękit brylantowy (smak czarnej porzeczki, jagodowy, kiwi).