Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » BCAA Xtra 500 g Aminokwasy BCAA - ActivLab
BCAA Xtra 500 g

BCAA Xtra 500 g Aminokwasy BCAA - ActivLab

Activlab

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 69 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA Xtra 500 g Aminokwasy BCAA ActivLab

Proszek do rozpuszczenia o smaku cytrynowym,pomarańczowym i grapefrutowym
  • aż 5g BCAA w porcji, wzmocniony sporą dawką L-Glutaminy,
  • ogranicza procesy kataboliczne,
  • skraca okres regeneracji potreningowej, pozytywnie wpływa na wytrzymałość organizmu,
  • nasila biosyntezę białka mięśniowego.
Preparat BCAA XTRA stanowi skoncentrowane źródło aminokwasów rozgałęzionych. Aminokwasy rozgałęzione budują ok. 1/3 masy mięśni szkieletowych, wykazują działanie antykataboliczne, jak również odgrywają istotną rolę w syntezie białka mięśniowego. BCAA XTRA jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących zwiększyć masę mięśniową oraz siłę bez przyrostu tkanki tłuszczowej.

Jedna porcja (10 g) BCAA XTRA zawiera aż 5 g aminokwasów rozgałęzionych w proporcjach 2:1:1. Działanie preparatu jest dodatkowo wzmacniane L-glutaminą - aminokwasem istotnym dla biosyntezy białka, jak również zwiększania siły i wytrzymałości mięśni.

Wskazania:

Wspomagająco w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dla osób trenujących rekreacyjnie i wyczynowo wszystkie dyscypliny sportu.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
10 g (2 łyżeczki) rozpuścić w 250 ml wody wytrząsając w bidonie. W dni treningowe: porcja 10 g przed treningiem oraz 10 g po treningu. W dni nietreningowe: jedna porcja 10 g przed posiłkiem.
Wartości odżywcze
Porcja10g
Ilość porcji w opakowaniu50
Opakowanie500g