Zajebiaszcza jest ta koszulka w lecie będzie się świetnie na mnie prezentowała :)

» Odżywki na masę (gainery)

Odżywki na masę (gainery)

Odżywki na masę mięśniową - Gainery

Gainery, są to inaczej odżywki węglowodanowo białkowe, które zawierają w swoim składzie białko będące materiałem budulcowym oraz węglowodany dostarczające energii. Dobre gainery zawierają także witaminy i minerały. Za pomocą Gainerów możemy zastąpić posiłek którego nie mamy możliwości zjeść o prawidłowej porze. Odżywki węglowodanowo białkowe są szczególnie polecane osobom pragnącym nabrać masy mięśniowej oraz zwiększyć swoją zdolność wysiłkową. Mieszanka białek, węglowodanów, witamin i minerałów zawartych w gainerach z pewnością spełni wymogi Twojego organizmu od strony fizjologicznej, w celu wywołania w nim optymalnych reakcji rozbudowy tkanek mięśniowych po ciężkich treningach.