Brałam przeróżne termogeniki ale Lipo Pack działa na mnie najlepiej po skończonym treningu koszulkę mogę wyciskać z potu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » Opinia o produkcie2

Opinia o produkcie Zestaw obciążenia "kierownica" - 40kg (2x20kg)

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Mógłby ktoś powiedzieć, co można napisać o "złomie"? Żelastwo to żelastwo :D ale faktycznie coś tam jednak można. Wykonanie precyzyjne i poręczne. Średnica otworu jest odpowiednia do gryfu 28mm lub mniej ale najlepiej leży na 28mm. Bardzo wygodnie ćwiczy się również samymi talerzami dzięki konstrukcji typu "kierownica", która pozwala na swobodny chwyt za obrzeże krążka dzięki temu można go używać tak jak popularnego kettebell'a Godne polecenia i cena również jest przystępna ;)

Autor opinii: Paweł

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5