Strona główna » Akcesoria na siłownię » Paski i haki treningowe » Usztywniacz Nadgarstka Profi Wrist Wraps Żółty/Czarny - Olimp
Usztywniacz Nadgarstka Profi Wrist Wraps Żółty/Czarny - Olimp

Olimp

Cena katalogowa: 35,01 zł

Oszczędzasz: 0,01 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 35 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Usztywniacz Nadgarstka Profi Wrist Wraps Żółty/Czarny - Olimp

TRWAŁE WSPARCIE DLA TWOICH NADGARSTKÓW!

PROFI WRIST WRAPS to solidnie wykonane, stabilizatory nadgarstka, regulowane praktycznymi rzepami ze specjalnym i gwarantującym extra dopasowanie opatentowanym systemem VELCRO. Usztywniacze dają trwałe i miękkie wsparcie dla nadgarstków, przy dźwiganiu maksymalnych obciążeń. Minimalizują ryzyko wystąpienia kontuzji, a jednocześnie są komfortowe w noszeniu.

Właściwości produktu:

35% bawełna, 35% elastan, 30% poliester