Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-shirt CoolTrec 007 Blue koszulka męska - Trec Wear

T-shirt CoolTrec 007 Blue koszulka męska - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 79,00 zł

Oszczędzasz: 4,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-shirt CoolTrec 007 Blue koszulka męska

Seria T-shirtów CoolTrec została zaprojektowana specjalnie dla osób aktywnych sportowo. Przewiewny i lekki materiał dobrze odprowadza nadmiar wilgoci i pozwala utrzymać uczucie świeżości. Doskonała koszulka na intensywny trening. CoolTrec to nie tylko t-shirt to cool t-shirt!
  • bezkompromisowa jakość wykonania
  • nie ogranicza ruchu podczas wykonywania ćwiczeń
  • przewiewny, lekki materiał
  • nowoczesny design