Strona główna » Akcesoria na siłownię » Shakery, bidony i pillboxy » Shaker Czerwono-Biały - Activlab
Shaker Czerwono-Biały - Activlab

Activlab

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 15 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Shaker Czerwono-Biały - Activlab

Funkcjonalny shaker z logo Activlab o pojemności 700 ml. Wykonany z solidnego i trwałego materiału jest świetnym gadżetem, dzięki któremu szybko i dokładnie przygotujesz odżywki uzyskując idealnie gładką konsystencję.

Jeżeli tylko cenisz sobie wygodę stosowania i praktyczność shaker będzie idealnym rozwiązaniem. Produkt jest łatwy w czyszczeniu i nadaje się także do mycia w zmywarkach. Opakowanie shakera Activlab jest przezroczyste z wyraźnie zaznaczoną miarką. Posiada także specjalne sitko, co z kolei umożliwia błyskawiczne wymieszanie składników odżywek sportowych.

Produkt jest szczelny, a korzystanie z niego niezwykle komfortowe. Wysokiej jakości shaker Activlab to funkcjonalny gadżet, którego nie powinno zabraknąć zarówno przed, w trakcie jak i po zakończeniu treningu, kiedy potrzebujesz przygotować odżywkę o ultra gładkiej konsystencji.