sklep

do kluczy w sam raz, od razu rzuca się w oczy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna » Opinia o produkcie

Opinia o produkcie Rękawice bokserskie Pro-Fight Red – skóra bydlęca - Beltor

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: bardzo porządne zapięcie, dobrze wykonane, polecam!

Autor opinii: robercik

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5

Średnia ocena (4/5): Średnia ocena 4/5
Wszystkich opinii produktu: 1

Zobacz szczegóły produktuNapisz opinię

Komunikat
Informujemy, że czas dostawy może się wydłużyć o 2-3 dni robocze z racji zaistniałej sytuacji panującej w całej Polsce. Dokładamy wszelkich starań by nie było opóźnień w realizacji zamówienia ale takie mogą wystąpić. Pracujemy w wydłużonych godzinach pracy by wszystkie paczki zostały wysłane najszybciej jak to możliwe ponadto zwiększyliśmy częstotliwość odbiorów przesyłek przez firmy przewozowe. Po nadaniu przesyłki otrzymasz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego.

Pozdrawiamy - TEAM Centrumkulturystyki.
Wejdź do sklepuZrezygnuj