Różne spalacze juz stosowałem ale żaden nie działał tak dobrze jak CYTOLEAN w tym przedziale cenowym zdecydowanie najlepszy wybór.

Strona główna1 » Odżywki białkowe (proteinowe)2 » Pure Whey Isolate 95 1800 g. - Olimp
 Pure Whey Isolate 95 1800 g. - Olimp

Olimp

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Pure Whey Isolate 95 1800 g. - Olimp

Najczęściej wybierana odżywka białkowa wśród sportowców Olimp Team!

Wysokiej jakości czysty izolat białek serwatkowych (WPI - CFM®)!
Musicie wiedzieć, że pozyskiwane w procesie mikrofiltracji CFM® białka, nie denaturowują się, zachowując pełną swoją strukturę i aktywność funkcjonalną.
Badania udowodniły, że białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Sposób użycia

1–3 porcji dziennie (rano po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem). 1 porcję (35 g = 1 miarkę) rozpuścić w 115 ml* wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Składniki

97,5% izolat białek serwatkowych (z mleka), aromaty; regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; substancje zagęszczające – guma arabska, guma ksantanowa, sól sodowa karboksymetylocelulozy; substancje słodzące - acesulfam K, sukraloza; 0,03% witaminy (kwas L-askorbinowy - wit.C, octan DL-α-tokoferylu - wit. E, amid kwasu nikotynowego - niacyna, D-biotyna - biotyna, octan retinylu - wit.A, D-pantotenian wapnia - kwas pantotenowy, chlorowodorek pirydoksyny - wit.B6, cholekalcyferol - wit. D, kwas pteroilomonoglutaminowy - folian, monoazotan tiaminy - wit.B1, ryboflawina -wit.B2, cyjanokobalamina - wit.B12), emulgator – lecytyny (z soi); barwniki: karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N).

Wartości odżywcze 100 g
Wartość energetyczna1473 kJ/352 kcal
Tłuszcz< 0,5 g
w tym kwasy 0,2 g