Moim skromnym zdaniem najlepsza czysta kreatyna dostępna na rynku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna1 » Akcesoria na siłownię2 » Power System Magnezja Liquid Chalk 250 ml
Nowość

PowerSystem

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Power System Magnezja Liquid Chalk 250 ml

Liquid Chalk to magnezja w płynie, którą można w łatwy sposób rozprowadzić na dłoniach lub stopach. Stosuje się ją w celu poprawy chwytu i zmniejszenia pocenia.
Magnezja to idealne narzędzie dla osób uprawiających gimnasytkę, podnoszenie ciężarów, crossfit i wspinaczkę czyli przyda się wszedzie tam, gdzie niezbedny jest pewny chwyt. Magnezja absorbuje i usuwa wilgoć z dłoni, chroni je przed odciskami oraz zapobiega ślizganiu podczas treningu.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem mocno wstrząsnąć butelką. Jeśli pojawią się jakiekolwiek efekty uboczne należy natychmiast przerwać stosowanie produktu.
Nie należy nakładać magnezji na uszkodzoną skórę. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

SKŁADNIKI: Kreda w płynie zawiera wyłącznie nietoksyczne składniki: węglan wapnia, jadalny alkohol oraz miód.