Pierwszy raz spotkałem się z gainerem który zawiera musli :) fajna opcja po treningu

Strona główna1 » Akcesoria do sportów walki2 » Pas do BJJ Czarny rozmiar A2 - Ground Game
Pas do BJJ Czarny rozmiar A2 - Ground Game

Ground Game

Rozmiar
A4

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 49 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Pas do BJJ Czarny rozmiar A2 - Ground Game

Pas do brazylijskiego jiu jitsu. Gruby i sztywny, ze specjalnym czarnym panelem na belki.

Rozmiary:

A1 - 260cm