Niezastąpiony podczas treningów. Nie ma lepszego urządzenia do mieszania supli w proszku ;)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Olimp - Taurine Mega Caps - 120 kap4
Taurine Mega Caps - 120 kap

Olimp
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 3)

Cena katalogowa: 27,00 zł

Oszczędzasz: 5,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 22 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Olimp - Taurine Mega Caps - 120 kap

Tauryna jest aminokwasem warunkowo-niezbędnym, powstającym z metioniny i cysteiny. Występuje w organizmie jako wolny aminokwas lub składnik prostych peptydów - w płytkach krwi i żółci, gdzie z kwasami żółciowymi tworzy kwasy taurocholowe. Aminokwas ten nie stanowi elementu budulcowego białek ustrojowych, jest jednak niezbędny w procesach ich przemiany. Organizm ludzki wytwarza niewielkie ilości tauryny, przy czym jej ilość jest niewystarczająca szczególnie dla organizmów młodych i rosnących oraz wykonujących wysiłek fizyczny. Tauryna, podobnie jak glutamina magazynuje azot w organizmie. Wpływa buforująco na pH krwi, zmniejsza intensywność rozpadu białek - wykazuje działanie anty kataboliczne, znacznie wpływając na poprawę umięśnienia. Podczas wysiłku fizycznego w organizmie wytwarzana i uwalniana jest w nadmiernych ilościach serotonina - hormon powodujący reakcje kataboliczne mięśni. Tauryna ogranicza wytwarzanie tego hormonu.
Zmniejszona ilość wytworzonej serotoniny powoduje, że organizm nie odczuwa zmęczenia i może wykonywać wysiłek fizyczny znacznie dłużej, przy zachodzących w ograniczonej ilości procesach katabolicznych mięśni. W warunkach obciążenia organizmu wysiłkiem fizycznym, tauryna utrzymuje długo wysokie stężenie jonów wapnia w komórkach nerwowych i mięśniowych, wykazuje podobny do insuliny wpływ na metabolizm węglowodanów - zmniejsza stężenie cukru we krwi.
Ponadto – w badaniach naukowych uzyskano dowody na możliwość korzystnego działania tauryny jako czynnika:- wspomagającego syntezę białka i hamującego katabolizm- ułatwiającego redukcję tkanki tłuszczowej- wspomagającego prawidłowe czynności wątroby, narządu wzroku oraz układu nerwowego i układu krążenia- ułatwiającego domięśniowy transport kreatyny.
Każda kapsułka OLIMP TAURINE MEGA CAPS zawiera 1500 mg najwyższej jakości tauryny.

Zalecana dzienna porcja: 1-2 kapsułki dziennie w zależności od intensywności wysiłku lub inaczej , po konsultacji z dietetykiem lub lekarzem.

Informacja żywieniowa 1 kapsułka2 kapsułki
Tauryna 1500 mg 3000 mg
Autor opinii: WiktoriaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 06-10-2012
Dorzucam sobie do treningów aerobowych obok l-karnityny i jestem pozytywnie nakręcona przez cały trening. Suplement dla każdego :)
Autor opinii: KevinOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 14-09-2012
Dorzucam zawsze 1 kapsułkę do Nitrobolonu i dzięki temu pobudzenie na treningu mam jeszcze większe. Świetny dodatek pobudzający.
Autor opinii: ARTUR SKOWERAOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 23-08-2012
STAWIA NA NOGI PO CIĘŻKIEJ NOCY LEPIEJ NIŻ FILIŻANKA MOCNEJ KAWY. BOMBOWE UDERZENIE TAURYNY NAPĘDZA MNIE PRZEZ CAŁY DZUEN. REWELCIA

Napisz opinię