Jest to dla mnie najlepsza jakościowo kreatyna, konkurencyjne chowają się przy Cm3

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Kreatyny2 » Monohydrat kreatyny

Monohydrat kreatyny

Nie bez powodu kreatyna jest najczęściej stosowanym suplementem w kulturystyce. Kreatyna w znaczący sposób zwiększa suchą masę mięśniową i siłę już podczas dwóch tygodni jej używania. Jest także odpowiedzialna ze zwiększenie uzyskiwanych wyników podczas wysoko intensywnych treningów. Monohydrat kreatyny, to najbardziej popularna forma kreatyny zalecana wszystkim sportowcom dyscyplin siłowych.