Na trening idealny świetnie wchłania wilgoć no i dobrze wygląda logo Treca na ręczniku a nie jak do tej pory miałem PKP xD

Strona główna1 » Odżywki białkowe (proteinowe)2 » Kazeina (białko na noc)

Kazeina (białko na noc)

Kazeina

jest, to wolno wchłanialne białko, które przeznaczone jest do spożywania na noc. Zalecane jest ono wszystkim sportowcom, którym zależy na budowie muskulatury i siły. Zapewnia ono stały dopływ aminokwasów do mięśni podczas odpoczynku nocnego. W niniejszej kategorii znajduje sie kazeina znanych firm w bardzo atrakcyjnej cenie.