Bardzo dobre aminokwasy od Musclepharm. Smaki też niezłe jak na BCAA oczywiście :P

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Creatine Powder Super 500g Monohydrat kreatyny - Activlab4
Creatine Powder Super 500g

Creatine Powder Super 500g Monohydrat kreatyny - Activlab

Activlab

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 33 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Creatine Powder Super 500g Monohydrat kreatyny Activlab

Komu polecana jest Creatine Powder Super?

Preparat polecany jest wszystkim sportowcom dyscyplin siłowych, ze szczególnym uwzględnieniem kulturystów, trójboistów, strongmenów dla których przyrost siły i masy mięśniowej ma znaczenie.

Czym jest Creatine Powder Super?

Preparat zawiera czystą formę monohydratu kreatyny, której stopień rozdrobnienia korzystnie wpływa na wchłanianie tej formy kreatyny przez organizm. Regularna suplementacja monohydratem kreatyny firmy Activlab powoduje znaczny wzrost siły, masy i wytrzymałości mięśniowej. Już po kilku dniach jej stosowania poprawia się wydolność organizmu a, mięśnie stają się bardziej napompowane i większe dzięki czemu Twoje treningi są bardziej efektywne.

Creatine Powder super to

• Wzrost siły i masy mięśniowej
  • Szybsza regeneracja
  • Ciekawe smaki

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Preparat należy stosować w dni treningowe w ilości 6g kreatyny na czczo rano i po treningu oraz w dni nietreningowe 6g rano.
Składniki aktywneCreatine Powder Super
Porcja6g