Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Bluza Męska z kapturem Hoodie Zip 005 Black - Trec Wear
Bluza Męska z kapturem Hoodie Zip 005 Black - Trec WearBluza Męska z kapturem Hoodie Zip 005 Black - Trec WearBluza Męska z kapturem Hoodie Zip 005 Black - Trec WearRozmiarówka

Bluza Męska z kapturem Hoodie Zip 005 Black - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 199 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza Męska z kapturem Hoodie Zip 005 Black - Trec Wear

Bluza powstała z wysokogatunkowej bawełny o wysokiej gramaturze (340g), która zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.
Strona wewnętrzna jest wykończona szczotkowanym materiałem, który nadaje uczucie miękkości i ciepła.
Nadruk na bluzie został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.
#MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta bluza, zostały wyprodukowane w Polsce.

- Wykonana z grubej bawełny najlepszej jakości
- Krój dopasowany do sportowej sylwetki
- Ściągacze na rękawach i dole bluzy
- Wygodny kaptur z grubą podszewką