Najlepsza kreata jaka zajadałem cykl zrobiłem 7 tyg i musze pochwalić Treca za tak dobry produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Bluza Crewneck Urban Camo Black - Pit Bull West Coast4
Nowość

Bluza Crewneck Urban Camo Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

Bluza Crewneck Urban Camo Black - Pit Bull West Coast

Szukasz ciepłej bluzy na zimę? Zależy Ci na wysokiej jakości materiału? Camo Crewneck Pitbull to najnowsza propozycja pochodząca z katalogu jesienno-zimowego producenta.

Czarna bluza Camo została uszyta z grubszej bawełny (400g/m), która zapełnia ciepło zimą oraz nie ulega rozciąganiu, dzięki czemu zachowuje sportowy fason. Aby podkreślić idealne dopasowanie do sylwetki w bluzie wprowadzono grube ściągacze. W zakończeniach rękawów znajdziemy obszyte otwory na kciuk, dzięki którym rękaw może zostać nasunięty na część dłoni. Bluza nie posiada kaptura, dlatego karczek został obszyty jedwabną lamówką, która chroni skórę przed otarciem.

Pod względem graficznym, to jeden z ciekawszych klasycznych modeli bluz oferowanych w katalogu. Logo marki zostało nadrukowane na przodzie w formie stempla w klasycznej zielonej kolorystyce moro. Dodatkowe emblematy znajdziemy na lewym ramieniu w formie skórzanej naszywki, na przodzie oraz na plecach poniżej karku.
RozmiarDługość koszulkiSzerokość klatkiDługość rękawa
S66 cm56 cm65 cm