bardzo wygodna forma w kapsułkach, nie muszę się bawić w żadne odmierzanie proszku

Strona główna1 » Aminokwasy2 » Aminokwasy rozgałęzione (BCAA)

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA)

Aminokwasy BCAA

Dostępne w niniejszej kategorii aminokwasy rozgałęzione BCAA to suplementy diety wykazujące silne właściwości anaboliczne (budujące mięśnie) oraz anty kataboliczne (zapobiegające ich rozpadowi). Aminokwasy BCAA to leucyna, izoleucyna i walina, które stanowią ok. 25% całej puli aminokwasowej białek mięśniowych w związku z czym zapotrzebowanie organizmu sportowca na trzy wymienione aminokwasy jest bardzo wysokie. Aminokwasy rozgałęzione pozytywnie wpływają na podwyższenie siły mięśni oraz na przyspieszenie regeneracji po wysiłkowej. BCAA wpływają również na wydzielanie hormonów anabolicznych: insuliny i hormonu wzrostu. Niniejsza kategoria zawiera aminokwasy BCAA znanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.