Ogień ! O tym produkcie nie mogę powiedzieć złego słowa. Spoko smak i dobra cena. Polecam

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Aminokwasy2 » Aminokwasy rozgałęzione (BCAA)

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA)

Aminokwasy BCAA

Dostępne w niniejszej kategorii aminokwasy rozgałęzione BCAA to suplementy diety wykazujące silne właściwości anaboliczne (budujące mięśnie) oraz anty kataboliczne (zapobiegające ich rozpadowi). Aminokwasy BCAA to leucyna, izoleucyna i walina, które stanowią ok. 25% całej puli aminokwasowej białek mięśniowych w związku z czym zapotrzebowanie organizmu sportowca na trzy wymienione aminokwasy jest bardzo wysokie. Aminokwasy rozgałęzione pozytywnie wpływają na podwyższenie siły mięśni oraz na przyspieszenie regeneracji po wysiłkowej. BCAA wpływają również na wydzielanie hormonów anabolicznych: insuliny i hormonu wzrostu. Niniejsza kategoria zawiera aminokwasy BCAA znanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.