Jedyna L-Karnitynka która na mnie działa. W miesiąc pomogla mi zrzucić 5 kg co uważam za świetny wynik:)

Strona główna1 » Witaminy i minerały2 » ALA 200 120 kaps. - Olimp
ALA 200 120 kaps. - Olimp
Nowość

ALA 200 120 kaps. - Olimp

Olimp

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

ALA 200  120 kaps. - Olimp

Preparat uzupełniający dietę w wysokiej jakości kwas alfa liponowy, przeznaczony dla osób dążących do usprawnienia pracy serca, narządu wzroku i wątroby, a także poprawy wydolności organizmu oraz ochrony przed niekorzystnymi skutkami utleniania.

Sposób użycia

1-2 kapsułki 3 razy dziennie podczas posiłku.

Składniki

Kwas alfa-liponowy, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna - składnik otoczki, barwnik: E 171).

Wartości odżywcze1 kaps
Kwas alfa-liponowy200 mg