Przy dobrej diecie oraz tym zestawie można nawet więcej niż 5 kg zrzucić w miesiąc, a ten zestaw full wypas

» Opinia o produkcie

Opinia o produkcie Zestaw obciążenia "kierownica" - 40kg (2x20kg)

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Mógłby ktoś powiedzieć, co można napisać o "złomie"? Żelastwo to żelastwo :D ale faktycznie coś tam jednak można. Wykonanie precyzyjne i poręczne. Średnica otworu jest odpowiednia do gryfu 28mm lub mniej ale najlepiej leży na 28mm. Bardzo wygodnie ćwiczy się również samymi talerzami dzięki konstrukcji typu "kierownica", która pozwala na swobodny chwyt za obrzeże krążka dzięki temu można go używać tak jak popularnego kettebell'a Godne polecenia i cena również jest przystępna ;)

Autor opinii: Paweł

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5