Rózne frakcje białek więc idealne rozwiązanie na noc smak i rozpuszczalność dobra

» » » Stanik Sportowy Sport Bra Yellow Neon 01 - Beltor
Stanik Sportowy Sport Bra Yellow Neon 01 - BeltorStanik Sportowy Sport Bra Yellow Neon 01 - BeltorStanik Sportowy Sport Bra Yellow Neon 01 - BeltorRozmiarówka
NowośćPolecamy

Stanik Sportowy Sport Bra Yellow Neon 01 - Beltor

Beltor

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Beltor Fight Brand

Stanik Sportowy Sport Bra Yellow Neon 01 - Beltor

• Najlepszej jakości oddychające i niemechacące się materiały

• Płaskie, nie drażniące skórę szwy

• Krój dopasowany do kobiecej sylwetki

• Elastyczna, markowa guma ściągająca

• Nowoczesna kolorystyka

• Uniwersalne zastosowanie

Stanik sportowy z linii CompressionGEAR to unikalne rozwiązanie dla zwolenniczek dyscyplin sportowych, w których liczy się najlepsza jakość, wykonanie oraz komfort użytkowania. Nowoczesny design został wykonany metodą cyfrowej sublimacji, zapewniając dożywotnią trwałość nadruku. Specjalnie dobrana kompozycja poliestru i elastanu (88% / 12%) zapewnia idealne dopasowanie do ciała, podnosi komfort użytkowania oraz zwiększa wytrzymałość stanika.

Linia CompressionGEAR charakteryzuje się wysokim poziomem kompresji, dzięki czemu mięśnie utrzymują odpowiednie napięcie, nawet podczas intensywnego treningu, a ultra gładka i nieograniczająca ruch tkanina poprawia termoregulację organizmu utrzymując skórę suchą i ciepłą.

Wysokiej klasy akcesoria do sportów walki oraz odzież sportowa Beltor. Każdy produkt sygnowany logiem Beltor został dokładnie przetestowany pod kątem jakości oraz użyteczności, dzięki temu powstał produkt idealny dla każdego fightera. Zastosowanie specjalnych technologii oraz wysokich norm produkcji pozwoliło na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających sportowców.

Beltor Fight Brand

Napisz opinię