Koszyk Twój koszyk jest pusty ...

Szczerze polecam te aminokwasy czuć zdecydowanie lepszą regenerację no i fajna opcja z tymi blistrami które można wszędzie ze sobą zabrać ;)

» Odżywki białkowe (proteinowe)

Odżywki białkowe (proteinowe)

Odżywki białkowe, inaczej proteinowe zawierają jak sama nazwa wskazuje różne kombinacje białek. W składzie takich odżywek możemy znaleźć uszeregowane w porządku wchłanialności następujące białka: izolat białka serwatki, koncentrat białka serwatki, białko z mleka, białko jaja kurzego oraz białko z soi. Wybierając odżywkę białkową należy głównie kierować się składem i proporcją aminokwasów, zwracając szczególną uwagę na tzw. aminokwasy egzogenne czyli takie które organizm musi przyjmować wraz z pożywieniem.

Podstronę znaleziono na zapytania: odżywki białkowe, odżywki sklep, sklep z odżywkami, białko na masę mięśniową, białko, białko serwatki sklep, koncentrat białka serwatki

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do