Bardzo dobra l - karnityna w bardzo niskiej cenie - stosuje już trzecie opakowanie i jestem bardzo zadowolona i jeszcze ten kolor kapsułek :)

» » Monohydrat kreatyny

Monohydrat kreatyny

Nie bez powodu kreatyna jest najczęściej stosowanym suplementem w kulturystyce. Kreatyna w znaczący sposób zwiększa suchą masę mięśniową i siłę już podczas dwóch tygodni jej używania. Jest także odpowiedzialna ze zwiększenie uzyskiwanych wyników podczas wysoko intensywnych treningów. Monohydrat kreatyny, to najbardziej popularna forma kreatyny zalecana wszystkim sportowcom dyscyplin siłowych.