3 świetne suple każdy z nich działa jak trza! Polecam!

» » » Bluza Damska Train Hard Crewneck Pink - Beltor
Bluza Damska Train Hard Crewneck Pink - BeltorBluza Damska Train Hard Crewneck Pink - BeltorBluza Damska Train Hard Crewneck Pink - BeltorBluza Damska Train Hard Crewneck Pink - BeltorRozmiarówka
NowośćPolecamy

Bluza Damska Train Hard Crewneck Pink - Beltor

Beltor

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Beltor Fight Brand

Bluza Damska Train Hard Crewneck Pink - Beltor

Wysokiej jakości damska bluza typu Crewneck z linii CottonBASE, wykonana z bardzo miękkiej, przyjemnej i drapanej bawełny. Model charakteryzuje trwały nadruki na klatce piersiowej i karku oraz markowe wszywki i potnik. Idealna na trening na świeżym powietrzu, jak i do użytkowania na codzień.

➢ najlepszej jakości drapana bawełna z domieszką poliestru (90%/10%)
➢ elastyczne ściągacze
➢ markowe wszywki i potniki
➢ Podwójne szwy
➢ nowoczesny kolor i design
Wysokiej klasy akcesoria do sportów walki oraz odzież sportowa Beltor. Każdy produkt sygnowany logiem Beltor został dokładnie przetestowany pod kątem jakości oraz użyteczności, dzięki temu powstał produkt idealny dla każdego fightera. Zastosowanie specjalnych technologii oraz wysokich norm produkcji pozwoliło na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających sportowców.

Beltor Fight Brand

Napisz opinię