Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Xtreme Pump 180 tabl. Fitness Authority
Xtreme Pump 180 tabl

Xtreme Pump 180 tabl. Fitness Authority

Fitness Authority
Średnia ocena (3/5):
Średnia ocena 3/5
(głosów 1)

Cena katalogowa: 99,00 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Xtreme Pump 180 tabl. Fitness Authority

Xtreme Pump poprawi siłę i wytrzymałość.

Potężny Xtreme Pumping Matrix da ci przyrosty, powiększone włókna mięśniowe i zero powodów do niezadowolenia. Zawiera argininę, aminokwas będący prekursorem tworzenia tlenku azotu. Tlenek azotu wspiera mięśnie poprzez poprawienie krążenia tlenu i innych kluczowych składników odżywczych. Zaawansowany system transportowy o przedłużonym uwalnianiu zapewnia stałą podaż argininy do krwiobiegu.

Inne składniki Extreme Pump

Methocel™ (metyloceluloza), hydroksypropylometyloceluloza, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu, barwnik FD&C Red No. 40.

Dla ogólnego zabezpieczenia mięśni przyjmuj 3 kapsułki na 30 minut przed treningiem oraz 3 kapsułki natychmiast po jego zakończeniu.
Wartości odżywcze
Porcja3kap.
Ilość porcji w opakowaniu60
Opakowanie180kap.