Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » XTREME MASS EFFECT - 5000g Odżywka na masę FITNESS AUTHORITY
XTREME MASS EFFECT - 5000g

XTREME MASS EFFECT - 5000g Odżywka na masę FITNESS AUTHORITY

Fitness Authority
Średnia ocena (4.75/5):
Średnia ocena 4.75/5
(głosów 4)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 165,95 zł

Oszczędzasz: 16,95 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 149 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

XTREME MASS EFFECT - 5000g Odżywka na masę FITNESS AUTHORITY

XTREME MASS EFFECT to wspaniały, budujący masę mięśniową gainer.

Xtreme Mass Effect  Gainer najnowszej generacji. Proszek do przygotowania odżywczego napoju białkowo-węglowodanowego. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym zwłaszcza sportowców. Każda porcja produktu Xtreme Mass Effect® dostarcza 30 g pełnowartościowego białka wspierającego wzrost i utrzymania masy mięśniowej. Dodatkowo, w każdej porcji produktu zawarte jest 148 g węglowodanów (prostych i złożonych), będących podstawowym źródłem energii dla pracujących mięśni, co zapobiega spalaniu białka dla potrzeb energetycznych.

Białka przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz pozwalają zachować zdrowe kości dlatego też powinny zostać włączone do planu dietetycznego każdego sportowca. 4 różne typy białek, wchodzące w skład Xtreme Mass Effect® - hydrolizat, izolat i koncentrat białka serwatkowego oraz kazeina stymulują wzrost komórek budujących mięśnie, syntezę mięśni i regenerację mikrouszkodzeń powstających w mięśniach w trakcie intensywnych treningów.

Węglowodany stanowią podstawowe źródło energii dla organizmu, dlatego też ich podaż w okresach intensywnej aktywności fizycznej powinna być zwiększona aby organizm nie wykorzystywał białek jako surowca energetycznego. Mieszanina węglowodanów prostych i złożonych wzbogacona o wysokocząsteczkowe węglowodany Vitargo® została tak skomponowana aby od momentu spożycia do nawet kilku godzin po wypiciu shake`a organizm otrzymywał wystarczającą ilość energii co chroni organizm przed katabolizmem. Dodane do produktu Vitargo®, zapewnia szybką potreningową resyntezę glikogenu, będącego łatwo dostępnym źródłem energii koniecznym do stymulowania procesów syntezy i wzrostu mięśni.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Zmieszać 4 miarki (200 g) proszku z 400 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Spożywać 1-1 porcji na 45-75 minut przed treningiem oraz 1-1 porcji bezpośrednio po zakończonym treningu. W dni bez treningu spożywać 1 porcję pomiędzy posiłkami. Ze względu na wysoką koncentrację składników odżywczych w produkcie, można spożywać 1 porcji Xtreme Mass Effect® 2 lub 3 razy dziennie.
Wartości odżywcze
Porcja200g
Ilość porcji w opakowaniu25
Opakowanie5000g

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Wartość energetyczna :761 kcal
Białko30 g
Weglowodany148 g
- w tym cukry84 g
Tłuszcze5,4 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,4 g
Błonnik2 g
Sód0,2 g
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dobra, tania masówka bez zbędnych dodatków i wypełniaczy. Biorę ja już 4 miesiące i jestem zadowolony. Polecam

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Wczoraj do mnie przyszedł smak truskawkowy :) 70 g w 250 ml mleka daje super smak.

Dobra masówka za rozsądne pieniądze :) Na prawdę warta zakupu

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Kupiłem białą czekoladę i muszę przyznać że smak rewelacyjny. Jakość w stosunku do ceny także ok. Minusem jest tylko brak miarki w opakowaniu, dzięki czemu muszę odmierzać porcje łyżką :( Wystawiam ocenę 4 - za tą miarkę. :)