Strona główna » Aminokwasy » Aminiokwasy różne » Xtreme Beef Amino 300 tabl. Fitness Authority
Xtreme Beef Amino 300 tabl

Xtreme Beef Amino 300 tabl. Fitness Authority

Fitness Authority

Cena katalogowa: 55,00 zł

Oszczędzasz: 11,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 44 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Xtreme Beef Amino Fitness Authority

Komu polecany jest Xtreme Beef Amino?

Suplement polecany jest wszystkim sportowcom i osobom aktywnym. Dzięki zawartości wszystkich aminokwasów w preparacie, zapewnia on pełną adaptację włókien mięśniowych do wysiłku fizycznego.

Czym jest Xtreme Beef Amino i jakie są zalety jego stosowania?

Xtreme Beef Amino jest najwyższej jakości suplementem aminokwasowym opartym o białko wołowe, który skutecznie wspomaga procesy anaboliczne i zabezpiecza organizm przed katabolizmem. Suplement dostarcza wszystkich aminokwasów endogennych i egzogennych.

Xtreme Beef Amino:

• Suplement uzyskany z hydolizatu białek wołowych
  • Wspomaganie procesów anabolicznych
  • Wyhamowanie procesów katabolicznych
  • Pełny skład aminokwasowy
Preparat należy stosować w ilości 2 tabletek podczas posiłku wedle zapotrzebowania.

Zawartość porcji 2 tabletki
Składniki aktywne