Strona główna » Aminokwasy » Aminokwasy BCAA » XTREME BCAA 2000 250 tabl. - FITNESS AUTHORITY
XTREME BCAA 2000 250 tabl

XTREME BCAA 2000 250 tabl. - FITNESS AUTHORITY

Fitness Authority

Cena katalogowa: 109,00 zł

Oszczędzasz: 30,10 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 79 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

XTREME BCAA 2000  250 tabl. - FITNESS AUTHORITY

Kompleks zapobiegawczo-regeneracyjny

XTREME BCAA 2000 suplement antykataboliczny dostarczający organizmowi aminokwasy rozgałęzione: L-walinę, L-leucynę, L-izoleucynę. XTREME BCAA 2200 wykorzystuje wolne formy aminokwasów, które są najlepiej przyswajalną formą tych związków. Intensywny trening siłowy i/lub dieta niskokaloryczna mogą powodować utratę masy mięśniowej. Suplementacja BCAA działa jak agent antykataboliczny, pozwalając ochronić mięśnie. Ochrona masy mięśniowej poprawia skład ciała oraz wydolność treningową w połączeniu z odpowiednim programem treningowym..

XTREME BCAA 2000 to pełne 1000 mg czystych wolnych form aminokwasów rozgałęzionych w tabletce. To jeden z najlepszych suplementów anaboliczno antykatabolicznych dostępnych dla kulturystów.
Jako suplement diety przyjmuj 2-3 tabletki na pusty żołądek trzy razy dziennie– przed posiłkami, po treningu lub jak zalecone.
Wartości odżywcze
Porcja2tab.
Ilość porcji w opakowaniu125
Opakowanie250tab.