Moja ulubiona mikronizowana kreatyna :) proszek bardzo drobny rozpuszcza się dobrze

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna1 » Według zastosowania2 » Masa mięśniowa3 » WPI 90 ISOLATE 30g. - Gymtec
Soja Pro 750g

WPI 90 ISOLATE 30g. - Gymtec

Gymtec

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

WPI 90 ISOLATE 30g. - Gymtec

Każdy organizm po intensywnym treningu, wymaga regeneracji, dlatego warto sięgnąć po WPI 90 ISOLATE. Ogólnodostępne produkty zawierają mnóstwo tłuszczu i węglowodanów, tymczasem w takiej sytuacji, najbardziej potrzebnym składnikiem jest białko. WPI 90 ISOLATE, to pyszny koncentrat wysokobiałkowy, który doskonale odbudowuje i regeneruje włókna mięśniowe. Dzięki naturalnemu składowi w postaci izolatu białek serwatkowych jest produktem w pełni bezpiecznym. Niska zawartość tłuszczu oraz laktozy, a także brak w składzie sztucznych składników, sprawia, że wpisuje się doskonale w każdą, zbilansowaną dietę.

8 zalet produktu WPI 90 ISOLATE

• Brak syntetycznych barwników – obecne wyłącznie roślinne
  • Naturalne składniki słodzące – stewia i erytrytol
  • Dostępność w różnych, wyrazistych smakach: owocowych i kawy latte z karmelem
  • Wysokowartościowe białko serwatkowe
  • Doskonale regeneruje mięśnie
  • Zawiera znikome ilości tłuszczu i laktozy
  • Ogranicza proces rozpadu tkanki mięśniowej
  • Proces produkcji nie powoduje strat właściwości biologicznych podstawowego składnika

Dlaczego warto kupić suplement WPI 90 ISOLATE?

WPI 90 ISOLATE to suplement diety niezbędny dla każdej osoby uprawiającej intensywnie sporty wysiłkowe. To również doskonały produkt uzupełniający dietę odchudzającą. Aminokwasy rozgałęzione, wchodzące w skład WPI 90 ISOLATE hamują rozpad tkanki mięśniowej. To idealna dawka protein, która wpływa pozytywnie na właściwy rozwój muskulatury, nie powiększając jednocześnie tkanki tłuszczowej. Walory smakowe preparatu zasługują również na uwagę. WPI 90 ISOLATE wyróżnia naturalny smak, który zawdzięcza obecności w składzie stewii i erytrytolu.
WPI 90 ISOLATE cechuje doskonała rozpuszczalność.

Preparat należy spożywać 2-3 razy dziennie, dopasowując jego ilość do stosowanej diety. Odmierzoną, załączoną do produktu miarką, jedną porcję (30g) WPI 90 ISOLATE należy rozprowadzić w 200 ml wody. Produkt może być również dodawany do spożywanych dań lub deserów.
alt