sklep

Super tarcza, Dobrze amortyzuje, Jest lekka, Bardzo dobry materiał. Bardzo gorąco polecam!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna » Akcesoria do sportów walki » Worki bokserskie » Worek 35/180 (gruby łańcuch) Long biały pas Beltor
Worek 35/180 (łańcuch) Long biały pasWorek 35/180 (gruby łańcuch) Long biały pas BeltorWorek 35/180 (gruby łańcuch) Long biały pas Beltor
NowośćDarmowa dostawa

Worek 35/180 (gruby łańcuch) Long biały pas Beltor

Beltor

Koszt wysyłki:od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 0,00 zł

Numer katalogowy:B0328

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Beltor Fight Brand

Worek 35/180 (gruby łańcuch) Long biały pas Beltor

Wysokość worka: 180 cm
Średnica worka: 35 cm
Materiał: plawil wzmocniony obustronny
Nici: rdzeniowe trójskrętne z powlekaniem ślizgowym
Przeszycia: taśmy wzmocnione podwójnie zakładane, przeszywane krzyżowo dł.15 centymetrów w głąb worka,
obszyte pasem
Trójkąty mocujące: zgrzewane, gr.5 milimetrów
Łańcuch: wzmocniony, zgrzewany,cztero-ramienny, zakończony okrętką, 5mm
Wypełnienie: około 46-52kg, maksymalnie ubity i bardzo twardy
Wysokiej klasy akcesoria do sportów walki oraz odzież sportowa Beltor. Każdy produkt sygnowany logiem Beltor został dokładnie przetestowany pod kątem jakości oraz użyteczności, dzięki temu powstał produkt idealny dla każdego fightera. Zastosowanie specjalnych technologii oraz wysokich norm produkcji pozwoliło na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających sportowców.

Beltor Fight Brand

Komunikat
Informujemy, że czas dostawy może się wydłużyć o 2-3 dni robocze z racji zaistniałej sytuacji panującej w całej Polsce. Dokładamy wszelkich starań by nie było opóźnień w realizacji zamówienia ale takie mogą wystąpić. Pracujemy w wydłużonych godzinach pracy by wszystkie paczki zostały wysłane najszybciej jak to możliwe ponadto zwiększyliśmy częstotliwość odbiorów przesyłek przez firmy przewozowe. Po nadaniu przesyłki otrzymasz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego.

Pozdrawiamy - TEAM Centrumkulturystyki.
Wejdź do sklepuZrezygnuj