Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » Whey Pro Gainer 1 - 2250 g - Vitalmax
Whey Pro Gainer 1 - 2250 g

Whey Pro Gainer 1 - 2250 g - Vitalmax

Vitalmax

Kod EAN:8594169820590

Smak

Cena katalogowa: 65,00 zł

Oszczędzasz: 6,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 59 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Whey Pro Gainer 1 2250g

To odżywka węglowodanowo-białkowa powodująca przyrost masy mięśniowej.

Whey Pro Gainer 1 to odżywka węglowodanowo-białkowa, której regularne spożywanie, przy jednoczesnym treningu siłowym powoduje przyrost masy mięśniowej.

"Gainery" zostały stworzone w celu praktycznego ułatwienia diety, w tego typu odżywkach białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały znajdują się w odpowiednich proporcjach. Stosowane są głównie w cyklach treningowych mających za zadanie rozbudowę masy mięśniowej.Odżywki te nie powinny być stosowane w okresie poprawy definicji i w programach redukcji wagi.

Whey Pro Gainer 1 to najwyższej jakości odżywka, użyte w nim białka są wyłącznie pochodzenia zwierzęcego, bez domieszek słabiej przyswajalnych białek roślinnych.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

40 g (3 łyżki stołowe) wymieszać w ok. 250 - 300 ml wody lub mleka. Stosować 2 porcje dziennie, pomiędzy posiłkami, 1 - 1,5 godz. przed treningiem lub bezpośred

Porcja: 40 g
Wartość energetyczna144kcal
Białko5,1g
Węglowodany30,3g
Tłuszcz0,3g

Skład:
maltodekstryna, suszona serwatka, dekstroza, ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki, chlorek potasu, chlorek magnezu, , mieszanka witaminowa: witamina C, witamina E, niacyna (witamina PP), kwas pantotenowy, witamina B6, tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), folacyna (kwas foliowy), biotyna, witamina B12 substancje słodzące aspartam i acesulfam K, aromat waniliowy dla smaku waniliowego, aromat czekoladowy dla smaku czekoladowego, aromat bananowy dla smaku bananowego, aromat orzechowy dla smaku orzechowego, aromat truskawkowy dla smaku truskawkowego, aromat kokosowy dla smaku kokosowego, aromat jogurtowy.