Dobry skład, fajne smaki to atuty carbo od Treca dlatego zawsze wybieram tą firmę :)

» » » Vitalmax - Creatin HMB Synergy - 240 cap.
Vitalmax - Creatin HMB Synergy

Vitalmax - Creatin HMB Synergy - 240 cap.

Vitalmax

Cena katalogowa: 114,00 zł

Oszczędzasz: 15,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Creatin HMB Synergy

Vitalmax Creatin HMB to rewolucyjny, pierwszy na naszym rynku preparat zawierający kreatynę i hmb jako jedną molekułę.

Formuła preparatu nie polega na wymieszaniu hmb i kreatyny w jednej kapsułce, ale na uzyskaniu w laboratorium, po ich połączeniu związku o jednej strukturze.

Dzięki temu substancja ta zachowuje wszystkie właściwości kreatyny i hmb stosowanych oddzielnie a jednocześnie działając synergistycznie wzajemnie nasilają one swoje działanie.

Creatin HMB ma dzięki temu zarówno działanie anaboliczne jak i antykataboliczne.

Zwiększa syntezę białek, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza regenerację mięśni.
3 kapsułki dziennie.
W dni treningowe 45 minut przed treningiem 1kap. i bezpośrednio po treningu 2kap.
W dni bez terningu dzienną dawkę można podzielić na 3 porcje.
Nie łączyć w jednej porcji z posiłkiem.

Porcja: 3 kapsułki
Składniki aktywne