Fajny monohydraci w super cenie polecam na pierwszy kontakt z kreatyną i oczywiście nie tylko :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Vitabolic 60 tabl - Nutrabolics3
Vitabolic 60 tabl

Vitabolic 60 tabl - Nutrabolics

Nutrabolics

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 89 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitabolic

kompleksowa formuła witamin oraz minerałów

Nieprzerwane dostawy niezbędnych witamin, minerałów i antyoksydantów
Utrzymanie optymalnego poziomu energii, samopoczucia i stanu zdrowia
Pozytywny wpływ na procesy optymalizacji wykorzystania  składników odżywczych oraz wsparcie w przeciwdziałaniu wolnym rodnikom
Wsparcie metabolizmu białka, węglowodanów oraz tłuszczy

Ostrzeżenie:
Produkt przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. Chroń przed dostępem dzieci. Kobiety w ciąży, bądź karmiące piersią powinny zrezygnować ze stosowania suplementu. W przypadku problemów ze zdrowiem zaleca się przeprowadzić konsultację się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji.

Suplement diety przeznaczony dla kulturystów i sportowców. Zaleca się stosować 1 tabletkę 30 minut po posiłku porannym oraz kolejną po kolacji. W przypadku zbliżających się zawodów lub przeprowadzania intensywnych sesji treningowych należy podwoić dawkę. Jeżeli intensywnie trenujesz możesz zwiększyć porcję do 2tabletek.
 Porcja: 2 tabletki
Składniki aktywne
Witamina A6000 IU
Witamina C60 mg