Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » VIGOR 500g Preworkout - Swedish Supplements
VIGOR 500g Preworkout - Swedish Supplements

Swedish Supplements

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 139 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

VIGOR 500g Preworkout  - Swedish Supplements

Vigor został opracowany dzięki wyjątkowej współpracy chemików Swedish Supplements i Christofera Nobera, jednego z najlepszych szwedzkich kulturystów, który zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata w 2015 r. w kategorii wagowej poniżej 90 kg.

Ostry trening i możliwość dania z siebie wszystkiego to nie pewnik. Dlatego przedstawiamy produkt, który pomoże zwiększyć motywację oraz sprawi, że będziesz chciał roznieść sztangę w pył, wyciśniesz więcej powtórzeń niż kiedykolwiek wcześniej i będziesz w stanie trenować do oporu. Bycie najlepszym wymaga siły psychicznej i umiejętności ciągłego motywowania się. Konieczne jest także trwanie dalej, gdy zwykli ludzie przestają i rezygnują. Na kolejnym poziomie przydatne mogą być produkty, które pomogą w osiągnięciu celów. Vigor zawiera znane substancje, takie jak jabłczan cytruliny, sód, potas, arginina, alfa-ketoglutaran, które tworzą unikalne uczucie pompy w mięśniach. Specjalna mieszanka choliny wodorowinianiu, acetylo-L-karnityny, cytryńca chińskiego i tyrozyny zapewnia maksymalne skupienie i sprawi, że znajdziesz się w miejscu, gdzie będziesz tylko ty i sztanga.

Duża ilość kofeiny w produkcie Vigor, a także ekstrakt teakryny z krzewów herbacianych mają działanie pobudzające i zapewniają wystarczającą ilość energii, dzięki czemu można kontynuować trening o znacznej intensywności, nawet jeżeli jesteś już zmęczony lub jesteś na diecie.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości powyżej 800 mg może powodować mrowienie i drętwienie. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Wymieszać 1 miarkę (ok. 25 g proszku) z 300 ml wody. Stosować produkt ok. 30 minut przed treningiem.