Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » Up Your Mass 2270 g - Mhp

Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 179,00 zł

Oszczędzasz: 20,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 159 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

MHP Up Your Mass - 2270 g

W jakim celu jest stosowany?

Zaawansowany profil odżywczy Up Your Mass dostarcza węglowodanów, białka i tłuszczów w precyzyjnie określonych proporcjach (45/35/20), dzięki czemu twój organizm może zdobywać siłę i masę mięśniową bez gromadzenia tkanki tłuszczowej! Czy jesteś zawodowcem robiącym masę na zawody, czy też nastoletnim hardgainerem chcącym przybrać nieco na wadze, Up Your Mass pomoże ci osiągnąć cel lepiej niż jakikolwiek inny gainer. Kredo firmy MHP: „Liczy się każda kaloria” zostało potwierdzone autorytetem wielu stosujących Up Your Mass sportowców, w tym gwiazdę WWE i złotego medalistę olimpijskiego Kurta Angle’a oraz trzech najlepszych strongmanów USA: Steve’a Kirita, Phila Phistera i Marka Philippi.

45/35/20 – wzór na czystą masę

Glycemix LGI™ – Węglowodany to podstawowe źródło energii i mają kluczowe znaczenie dla osób ćwiczących fizycznie. Jednak wysokoglikemiczne węglowodany takie jak cukry (dekstroza, sacharoza) mogą wpływać negatywnie na wydolność i skład ciała. Glycemix LGI to unikalna mieszanka niskoglikemicznych węglowodanów z owsa, jęczmienia i włókna owsianego zapewnia wystarczająco na długo energię, lepsze uzupełnianie glikogenu oraz pomaga spalać tłuszcz.
PROBOLIC – Ta zaawansowana mieszanka białka z soi, koncentratu białka, serwatkowego i kazeiny zawiera, wolno- średnio- i szybkoprzyswajalne aminokwasy pozwalając na szybką ale długotrwałą retencję azotu. Probolic dostarcza dużych ilości argininy, BCAA oraz ponad 5 gramów glutaminy w porcji, co pozwala mięśniom na pełną regenerację i niezahamowany wzrost.
Lipid Complex – Niezbędne Kwasy Tłuszczowe (EFA) to niezwykle ważny dla zdrowia i wydolności organizmu składnik odżywczy. Przyjmowanie tłuszczów z właściwych źródeł pomaga zmniejszyć stany zapalne, poprawia funkcjonowanie układu hormonalnego oraz dostarcza energii. EFa spowalniają trawienie węglowodanów i białek, pomagając utrzymać stały poziom insuliny oraz zwiększyć retencję azotu. Up Your Mass™ dostarcza także MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha) jako doskonałe źródło energii oraz (wraz z CLA) sposób na ochronę glikogenu mięśniowego, co przekłada się na zmniejszenie ilości tłuszczu w organizmie i zwiększenie suchej masy mięśniowej.
Dodatek niezbędnych mikro- i makroelementów takich jak: wapń, fosfor, żelazo, sód, sprawia, że wszystkie procesy fizjologiczne, tak ważne podczas budowania masy mięśniowej, będą przebiegać prawidłowo. Z kolei, zastosowany zestaw odpowiednio dobranych witamin sprawi, że do niepamięci odejdą różnego rodzaju suplementy witaminowe, które nie zawsze dobrze komponowały się ze stosowanym suplementem.

alt

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Bierz 1 porcję zmieszaną z wodą raz dziennie, najlepiej po treningu.

Porcja: 132 g

Witamina B61,2 mg
Witamina B123,6mcg
Kwas pantotenowy3,6 mg
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

FAJNY GAINER, ZŁAPAŁEM ZE 4 KG W CIĄGU 3 TYGODNI, ZADOWOLONY BYŁEM BARDZO, NAJLEPIEJ POŁĄCZYĆ Z AMINOKWASAMI.